KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286517

nr 1228 6517

J Lindahl. Stadsmotiv. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 46x55 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:06:54

12/1 00:34:12 1      Vinnande bud